PUBLIC SPEAKING CONTEST – 2019

1

Учні школи взяли участь у Конкурсі ораторського мистецтва від Міжнародного університету LCC. Тема цьогорічного Конкурсу ораторського мистецтва англійською мовою – “Наважся думати сам за себе” в руслі цитати “Неосмислене життя не варте бути прожитим”. Учениці 11-А класу Олександра Довгаль та Вікторія Соломаха вільно інтерпретували задану тему у власних промовах. По завершенню учні отримали сертифікати за участь та подарунки від організаторів конкурсу.
До відома: Міжнародний університет LCC, який розташований у м. Клайпеда, Литва, є заснованим за американським зразком закладу вищої освіти, з використанням англійської, як мови викладання. Поскільки LCC є міжнародним університетом, куди близько 70% студентів приїжджають із 40 різних країн, а 60% викладачів є носіями англійської мови зі США та Канади, університет прагне підтримувати і поширювати використання англійської мови у вищій освіті, а також відзначати і нагороджувати студентів, котрі досягають успіхів у її вивченні. Міжнародний університет LCC співпрацює з різноманітними школами східної Європи і, зокрема, України ще з 2004 року.

2