Психолого-педагогічний семінар

Изображение 002

Розпочав роботу психолого-педагогічний семінар з науково-методичної проблеми школи «Компетентісний підхід в роботі педагогів з учнями».

Перше засідання, яке відбулося сьогодні, присвячувалося особливостям навчання та виховання дітей групи ризику. Розглядалися поняття і причини виникнення ризикованої поведінки у школярів. Учасники семінару запропонували алгоритм роботи педагога з кожною категорією дітей групи ризику: агресивними, тривожними, імпульсивними, з неадекватною самооцінкою та дітьми із специфічними обдарованостями.

За підсумками роботи семінару будуть узагальнені новітні підходи до роботи з дітьми групи ризику та надані методичні поради педагогам, які вони можуть використовувати під час уроків та у виховній діяльності.

th_Изображение 013.jpgth_Изображение 019.jpgth_Изображение 004.jpg

th_Изображение 027.jpgth_Изображение 010.jpgth_Изображение 006.jpg