Психолого-педагогічний семінар

Відбувся психолого-педагогічний семінар-практикум з науково-методичної теми школи “Компентентний учитель”.

Відкрила семінар заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Л. М. діловою грою. В обговоренні теми взяли участь вчителі Кучеренко І. П., Кононенко Т. Г., Мотренко С. П., Кикоть О. М., Коваль В. І., Задиранов О. Б., Куксенко Т. М., Дяченко О. В.. Вони розповіли про різні компентентності вчителя та навели приклади їх використання у педагогічній діяльності. Шкільний психолог Харитонова С. М. представила результати анкетування вчителів, щодо використання певних компентентностей у вигляді діаграм.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Л. М. підвела підсумки семінару.

th_02.jpg