Проєкт «Сезон миру і порозуміння» 2.0. Природний шлях

20201127_100013

Третій тиждень проекту «Сезон миру та порозуміння. 2.0» був пов’язаний із природою. Оскільки наша школа багато років постіль впроваджує освіту для сталого розвитку, учням 9-А класу було нескладно обговорювати щоденні терміни цього тижня.
Природній шлях полягає в тому, щоб поважати природу усіма способами, оскільки вона робить можливим життя на цій планеті. Від квітів у горщиках на кухні до буряка в саду, від чистих річок і повітря до родючих широких полів, на яких вирощують хліб. Все це модель життєвого циклу і постійно циркулюючої, щедрої природи самого життя.
Учні 9-А класу разом із класним керівником Войцеховською О.В. обговорювали, що природа нескінченно воз’єднує людство, і ми можемо навчитися поширювати це на життя в мирі, любові і загальній прихильності заради безпечного, спільного і продуктивного світу!
Рухаймося далі…