#Проєкт “Діалог Перемовини Дебати”

BritishCouncil_Logo_Indigo_white

Серед наших учнів та вчителів багато талановитих та ініціативних. Вчителі самі навчаються та шукають найкращі можливості як для формальної так і не формальної освіти учнів. Дізнавшись про змогу відкрити дебатний клуб у нашій школі – подали грантову заявку. Конкурс відбувся за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці. І ми стали одними із 8 переможців учасників конкурсу. Приємно відзначити що партнером щодо впровадженя нового проєкту є організацієя-партнер програми «Активні громадяни» – ВГО «Поруч», з якими ми вже співпрацювали. В рамках проєкту ми отримаємо фінансову підтримку для відкриття клубу.
Тож запрошуємо бажаючих учнів 8-11 класів до дебатного клубу. Перше засідання відбудеться 11 січня о 14.40 в кабінеті № 109. Обіцяємо буде цікаво!
До відома: Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Діалог, Переговори та Дебати – програма, що реалізується Британською Радою в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та покликана розвити уміння вести аргументований діалог, доводити власну думку, критичне мислення та активне слухання – сприяти їхньому формуванню як в учнів, так і в самих учителів.