Прощавай, початкова школа!

IMG_4658

Учні 4-х класів закінчили початкову школу та перейшли до наступного ІІ ступеня навчання. Свято прощання з початковою школою зібрало в нашій актовій залі учнів 4-х класів, їх батьків та вчителів. Від імені адміністрації школи четвертокласників привітала та представила класних керівників, які будуть працювати в наступному навчальному році  заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Л.М.. У 5А класі працюватиме Костенко Вікторія Валеріївна, у 5Б класі – Артьомова Уляна Олександрівна, у 5В класі – Сокирка Валентина Миколаївна.
Учні 4-х класів демонстрували свої таланти на сцені: співали, танцювали, грали на музичних інструментах, розповідали вірші, присвячені класним керівникам, вчителям, батькам. Класні керівники 4-х класів Гончаренко Інна Анатоліївна, Шевченко Надія Анатоліївна, Остапенко Світлана Петрівна побажали своїм вихованцям успіхів на ІІ ступені навчання.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» вітають учнів 4-х класів із закінченням початкової школи та бажають швидко адаптуватися у згуртованому колективі основної школи.