Прощавай, початкова школа!

010

Учні 4-х класів закінчили початкову школу та перейшли до наступного ІІ ступеня навчання.

Свято прощання з початковою школою зібрало в нашій актовій залі учнів 4-х класів, їх батьків та вчителів. Від імені адміністрації школи нагороди за перемоги в міжнародних та Всеукраїнських навчальних конкурсах вручила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Л.М.. Учні 4-х класів демонстрували свої таланти на сцені: співали, танцювали, грали на музичних інструментах, розповідали вірші, присвячені класним керівникам, вчителям, батькам. Класні керівники 4-х класів Світлана Миколаївна Мотренко, Оксана Олександрівна Полуніна та Надія Борисівна Вакацієнко побажали своїм вихованцем успіхів на ІІ ступені навчання. У наступному навчальному році класними керівниками будуть працювати: 5А клас – Войцеховська Ольга Вікторівна, 5Б клас – Клименко Олена Іванівна, 5В клас – Задорожня Ольга Миколаївна.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» вітають учнів 4-х класів із закінченням початкової школи та бажають швидко адаптуватися у згуртованому колективі основної школи.