Професійне перезавантаження

IMG_7367

«Креативна освіта для розвитку інноваційної діяльності педагога» з такої теми розпочали вчителі школи своє перезавантаження. Впроваджуючи інноваційні технології вчителі розвивали навички 4К, які є основною складовою освіти 21 століття. Вчитель біології Довгаль Л.В. провела майстер-клас щодо використання технологій креативної освіти в педагогічній діяльності. Вчителі Сотуленко О.Ю., Сатанівська І.В., Соломка О.М. презентували свою роботу у проекті «Вивчай та розрізняй інфо-медіа грамотність» в школі. Членами педагогічної ради було затверджено план дій щодо подальшого впровадження креативної освіти в освітній процес. Під час засідання були підбиті підсумки навчальних досягнень здобувачів освіти за І семестр, проаналізовані опитування учасників освітнього процесу щодо оцінки якості освітніх процесів та створена робоча група для розробки стратегії розвитку закладу. Прийняті рішення допоможуть знайти шляхи для педагогічної самореалізації, зроблять навчання нескінченно різноманітним та цікавим.