Проект «Euro Stars»

eвроклуб

Шкільний  євроклуб «Співдружність» (керівник Костенко В.В.) став учасником проекту «Всеукраїнська інтелектуальна гра «Euro Stars». Метою проекту є активний розвиток руху євроклубів України, за допомогою більш сучасної форми співпраці кураторів, учнів, дорослих і дітей. Проект спрямований на вивчення європейських цінностей та виховання лідерських якостей в учнівської молоді. Поглиблення знань в учасників гри з європейської просвіти із застосуванням сучасних методик та технологій інтелектуальної відео-гри. В проекті беруть участь євро клуби всіх областей України, кожен з яких записує відео-питання та відповідь до них (приблизно 24 питання). Всі відео збираються та комплектуються в одну гру. Тематика гри Європа та ЄС (історія, культура, мистецтво, архітектура та ін.) Усі євроклуби матимуть змогу зіграти у своїх містах в цю гру. Всі матеріали для гри будуть у вільному доступі в мережі Інтернет.

Учасники євроклубу «Співдружність» розробили та надіслали до оргкомітету відеозапитання про мушкетерів, які служили при дворі французького короля Людовика ХІV.