Pro Fest – 2018

012

Катерина та Ігор Ніконови, які навчаються у 5А класі, здобули перемоги у Міжнародному конкурсі-фестивалі Pro Fest. І місце п’ятикласники, у складі зразкової вокальної студії «Браво», отримали за виконання пісень «Дорога до сонця» та «Ми разом». Катерина Ніконова виборола особисте ІІ місце у середньої вікової категорії за пісню «Лялька». Конкурс-фестиваль відбувався у Києві за сприянням Міністерства культури України.
Катерина займається вокалом вже третій рік, Ігор – другий рік. Сестра і брат вже мають суттєві досягнення у пісенних конкурсах міського, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Катерину та Ігоря Ніконових з перемогою та бажають подальших успіхів у вокальному мистецтві та навчанні.

016