Приєднуйся до проекту «eTwinning Plus»

e-twinning 1

В Києві на базі Міжнародного Інституту Менеджменту відбувся тренінгу проекту eTwinning Plus. У ньому взяли участь заступник директора школи з навчально-виховної роботи О.О. Білоус, вчитель англійської мови І.В. Карбівнича та вчитель історії О.Ю. Сотуленко.

eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства), ключовою ціллю якого є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

Учасники тренінгу протягом двох днів вдосконалювали майстерність створення проектів, працювали в команді, знайомились з прикладами найкращих проектів українських та латвійських учасників, брали участь у практикумах, воркшопах.

Отже, програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!