Презентація 9-х класів

IMG_3770

Відбулася традиційна презентація дев’ятих класів. У нашій школі вона проводиться з 1999 року. На ній дев’ятикласники у творчій формі розповідають про свою роботу, що проводилася під час навчання у середній школі. Учні 9-А класу (класний керівник О.В. Задиранов) створили відеопрезентацію про клас, подарували глядачам запальний танок та веселі пісні. У виступі 9-Б класу (класний керівник В.І. Коваль) всі присутні відмітили чудові вірші, цікаву сценку та сучасний танок. Наприкінці презентації координатор діяльності шкільного парламенту та дитячого об’єднання «Країна Пригод» І. О. Коркішко вручив дипломи-підтвердження дев’ятим класам про те, що вони стали дійсними членами клубу старшокласників дитячого об’єднання «Країна Пригод». За активну роботу під час навчання у середній школі дипломи отримали чотири найактивніших учня.

Презентація дев’ятих класів залишила добрі враження в учнів, вчителів та батьків.