Прагнемо змін

IMG_0977

Кредо нашої школи «Громадсько-активна школа – громадсько-активний учень». Впроваджуючи його в освітнє середовище школи, постійно шукаємо нові ресурси. Дізнавшись про українсько-фінську програму розвитку середньої освіти для участі в проекті «Змінитися за 7 днів» ініціативні педагоги школи запропонували колегам долучитися до проекту.
Після обговорення була заповнена реєстраційна анкета в якій розповіли, що саме і чому хочемо змінити в нашій школі. Результати конкурсу оголосять 11 лютого, а вже 18-го група провідних фінських педагогів приїде працювати з обраною школою. Фінські спеціалісти з компанії Lumo Education проживуть із обраною школою тиждень – допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення закладу. Сподіваємось, що станемо школою, яку оберуть для участі у проекті.
До відома:
Компанія Lumo EducationLtd є промоутером фінської освітньої моделі в світі, займається адаптацією кращих практик фінської системи освіти для інших країн. Експертки й експерти компанії працюють у різних країнах у проектах, пов’язаних зі створенням та управлінням навчальними закладами сучасного типу, підготовкою викладачів, створенням  розкладу та викладанням. Громадська організація «ЕдКемп Україна» (або Спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine) має на меті покращення кваліфікації шкільних педагогів, підвищення статусу вчительок та вчителів та загалом реформування системи освіти України. Лідер руху EdCamp Ukraine, радник Міністра освіти і науки України Олександр Елькін розповідає: «Мета проекту — довести, що основу справжніх змін можна закласти в дуже короткий термін. “Змінитися за 7 днів” передує міжурядовому українсько-фінському проекту, який має розпочатися цього року».