Повертайся живим

IMG_3390

У Палаці молоді відбувся патріотичний флешмоб «Повертайся живим!».  Він пройшов з ініціативи міської учнівської міжпарламентської  асамблеї та дитячого громадського об’єднання «ЮНІКС». Нашу школу представляли активісти шкільного парламенту на чолі зі спікером Ганною Підчасюк та члени волонтерського клубу “Вектор” (координатор  С.О. Петренко). У флешмобі взяли участь 460 учнів, які представляли загальноосвітні навчальні заклади міста.  Під пісню сестер Тeльнюк feat Kozak System «Повертайся Живим» учасники заходу створили композицію, у кінці якої над головами патріотів засяяв державний прапор України.

Наша школа вже багато років є активним учасником міської учнівської міжпарламентської асамблеї    та бере участь у всіх заходах, що проводить ця організація. В цьому році шкільний парламент приділяємо особливу увагу заходам патріотичного спрямування у зв’язку зі складною ситуацією у державі.