Посвята в першокласники

IMG_2887

Учні перших класів сьогодні стали справжніми мешканцями нашої школи на чудовому заході «Посвята в першокласники». Свято організували класоводи перших класів Л.М. Лазоренко, Н.А. Шевченко та С.П. Остапенко. На ньому діти співали, розповідали вірші, відповідали на цікаві питання та загадки. Класоводи розповіли про історію нашої школи, її традиції та закликали першокласників стати справжніми учнями спеціалізованої школи №3. У перше в історії школи першокласники отримали з рук заступника директора школи з навчально-виховної роботи Л.М. Барсукової емблеми, які вони з гордістю будуть носити до 11 класу.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають першокласників у стінах нашої школи та бажають гарно навчатися на радість батькам та вчителям.