Посвята в першокласники

посвята

Першокласники стали справжніми учнями нашої школи. Це звання вони отримали на чудовому заході «Посвята в першокласники», яке організували та провели їх перші вчителі  Алла Олександрівна Дзюба, Ірина Петрівна Михайленко та Тетяна Миколаївна Могильна. Протягом двох тижнів, під час адаптації. учні навчалися працювати в парах, групах, вчились бути справжніми школярами. Це їм знадобилося під час свята. Наймолодші учні школи та їх батьки взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Подорож у казкову шкільну країну» та родинному святі «Ми тепер першокласники». Вони відгадували загадки, читали вірші, співали, брали участь у конкурсах. Мрія дітей здійснилася – відтепер вони уже стали справжніми школярами та з гордістю носитимуть емблему школи, яку їм вручили на святі, прославляючи її своїми досягненнями.