Посвята 5-х класів

IMG_8368

Дитяче об’єднання «Країна Пригод». Ось і настав той довгоочікуваний день коли п’ятикласники стали членами мистецького об’єднання. У актовій залі школи відбулося урочисте посвячення. Координатор діяльності дитячого об’єднання «Країна Пригод» Коркішко І. О. розповів про роботу об’єднання, академічну раду, її досягнення. П’ятикласники переглянули відеоролики, завдяки чому дізналися про станції, якими подорожують «країнопригодці», зіграли в інтелектуально-пізнавальну гру. Члени академічної ради в незвичайній формі представили роботу об’єднання на сцені.
Учні 5-А класу (класний керівник Костенко В.В.), 5-Б класу (класний керівник Артьомова У.О.) та 5-В класу (класний керівник Сокирка В.М.) презентуючи свої класи співали чудові пісні. Наприкінці заходу п’ятикласники отримали дипломи, які підтверджують, що вони стали дійсними членами дитячого об’єднання «Країна Пригод».
Вся шкільна родина щиро вітає учнів п’ятих класів у лавах нашого надзвичайного об’єднання та бажає успіхів в творчості.

[Галерею не знайдено]