Посилка успіху

ret

Ще навесні школа долучилася до Всеукраїнського спортивного проекту «Посилка успіху». Його організатором виступив благодійний фонд Klitschko Foundation, за підтримкою UEFA Foundation. В межах проекту вчитель фізичної культури Діхтяренко О.В. взяв участь у триденному тренінгу, що відбувся у Києві. Проект навчає методам ефективного викладання спорту та допомагає у залученні учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами. Учасники тренінгу дізналися про харчування, гігієну, здоровий та активний спосіб життя та зрозуміли, як спортивні заходи допомагають піднімати самооцінку і сприяють самовизначенню молоді.
Благодійний фонд Klitschko Foundation за активну участь у проекті нагородив школу «Посилкою успіху», яка складається з футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів, ігрових маніжок, скакалок, спортивних фішок, насосів та секундомірів. Все обладнання буде ефективно використовуватися під час уроків фізичної культури та спортивних змагань.
Проект триває. Запрошуємо приєднуватися всіх бажаючих!