Порядок денний засідання Ради школи

th_10.jpgЦікаво й змістовно пройшов тиждень математики в початковій школі. Розпочався він виставкою математичних газет, а продовжувався різноманітними заходами. У 1-2 класах були проведені математичні естафети, четвертокласники подорожували математичним океаном «Мір», учні 3-4 класів здійснили космічну подорож до країни «Ребусидії». Переможцями математичних олімпіад стали: Артем Смотритель (2-А), Вікторія Лесечко (2-Б), Юлія Несклада (2-В), Кирило Жуков (3-А), Максим Ніколенко (3-Б), Вікторія Соломаха (4-А), Євген Казновський (4-Б).

Проведені уроки активізували і стимулювали розумово-пізнавальну діяльність учнів, прищеплювали інтерес до математики, розвивали самостійність і творчість, логічне і образне мислення та математичну мову, розширювали їх кругозір.

Застосовуючи математичні вміння учні початкової школи побували в казці «Колобок» (вчитель О. М. Киготь), занурилися в глибини «Чорного моря» (вчитель Л. М. Невмита), разом із Знайкою та Котом Професоровичем вчилися додавати і віднімати круглі трицифрові числа (вчитель Т. М. Могильна), ділили та множили трицифрові числа (вчитель С. М. Мотренко), із «лісовими мешканцями» творчо працювали над задачею (вчитель В. І. Мірошник), побували в країні здоров’я «Рум’яні щічки» (вчитель Н. А. Шевченко), відвідали космічні простори (вчитель А. О. Дзюба), разом з казковими героями поспішали на бал Попелюшки (вчитель Л. М. Сіденко).

Всі проведені заходи були пізнавальними та емоційно насиченими, вони сприяли успішному розв’язанню цілого спектру дидактично-розвивальних завдань.

На думку учнів та вчителів роботу в цьому напрямку варто продовжувати, з огляду на високий ступінь самостійності, креативності, соціалізації учнів у процесі її виконання.

Закінчився тиждень математики в початковій школі, але не закінчилась клопітка праця вчителя, яка пробуджує творчість і пізнання, підтримує інтерес та бажання вчитися і максимально використовувати те, що так щедро закладено природою.