Поетичні зустрічі

IMG_20180322_152641

Відома черкаська письменниця та перекладачка Наталія Горішна спілкувалася з учнями 10А класу (класний керівник Кононенко Т.Г.). Зустріч відбулася  у міській бібліотеці імені Лесі Українки напередодні Всесвітнього дня поезії. Наталія Володимирівна розповіла про свою творчість, важливість книжки у сучасних умовах, декламувала поетичні рядки, відповідала на численні питання учнів. Серед гостей запрошених на зустріч була і інша відома черкаська  письменниця Наталія Лапіна.
Спілкування школярів з діячами культури та мистецтв відбуваються регулярно. Ми вдячні митцям за те, що вони не шкодуючи часу, доносять до учнів ідеї добра, любові та гуманізму.
До відома. Наталія  Горішна є автором чотирнадцятьох книг поезій, поетичного перекладу, творів для дітей, літературних пародій. Лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Василя Симоненка (2012) - за книгу поезій “Під сонцем серця”. Лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Олександра Олеся (2017) - за книгу поезій “Люблю”.

img_20180322_153321