Подяки від «Просвіти»

th_14.jpg

Учні нашої школи: Марія Талалаєвська (7-А), Ганна Підчасюк (6-А) та Євген Ісаєнко (6-Б) отримали подяки за активну участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі «Я гордий тим, що українець зроду» від Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка за підписом його голови, відомого українського письменника, народного депутата України Павла Мовчана.

За самовіддану працю на теренах духовного утвердження рідного слова, патріотичне виховання молоді подяку отримав педагог-організатор Ігор Олексійович Коркішко.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають з нагородами Марію Талалаєвську, Ганну Підчасюк, Євгена Ісаєнка та педагога-організатора Ігоря Олексійовича Коркішка та бажають подальших успіхів у літературно-мистецькій творчості.