Подорожуємо Україною

DSC_4421

Тривають літні канікули, але учні школи проводять їх активно, подорожуючи різними куточками України. П’ятикласники на чолі з класними керівниками Клименко О. І. та Задорожньою О. М. побували на екскурсії в Умані. Окраса Умані – парк Софіївка, національний скарб України, шедевр паркового мистецтва. Учні 5-х класів мали змогу пройтися серед шедеврів природи, прогулятися по містках, покормити лебедів в озерцях, перетнути річку на човні, відчути смак свободи, затишку. Діти ознайомилися з рідкісними видами флори та фауни. У павільйоні Флори, названому на честь богині весни та квітів, часто виступають музиканти. По завершенні екскурсії учні отримали багато цікавих знань та поділилися своїми враженнями.

Учні 8-х класів разом із класним керівником Сотуленком О.Ю. здійснили подорож до Києва. Вони відвідали Національний ботанічний сад імені Гришка М.М., де побачили екзотичні рослини із різних куточків світу. У Національному музеї історії України у Другій світовій війні восьмикласники доторкнулися до історичних подій середини ХХ сторіччя, побачили зброю та військову техніку тих часів. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодомору біля меморіалу, присвяченому цієї страшної події.

Подорожуючи країною ми дізнаємося про її історію, культуру, а головне, про наше родинне коріння.