Подорожуємо рідним краєм

P1010049

До Дня Українського козацтва учні школи здійснили подорожі у різні куточки нашої країни. Другокласники побували у «Зерноленді», який знаходиться у селі Івківці Чигиринського району. Вони взяли участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки, робили глечики із глини, ознайомилися з українськими народними іграми. Особливо дітям сподобалися місцеві страви – справжній куліш та млинці з медом, інгредієнти до яких виробляють в «Зерноленді».

Учні 3-Б та 4-Б класів здійснили пізнавальну екскурсію у с. Піщане Золотоніського району на агрофірму «Маяк».  Спочатку діти побували «в гостях» у новонароджених телят, які протягом 45 днів вирощуються у спеціально відведених індивідуальних приміщеннях. Потім відвідали  ферму, де «проживають» дорослі корівки, побачили, як слухаючи музику, вони їдять, відпочивають. Діти були вражені процесом доїння, який повністю механізований і комп’ютеризований. Під час веселої паузи діти відшукували вихід із солом’яного лабіринту, провели естафету зі стрибків у мішках, позмагалися у перетягуванні канату , фотографувалися у костюмчиках з літерами. Квест у кукурудзяному полі нікого не залишив байдужим. Блукаючи кукурудзяним лабіринтом, діти розгадували кросворди, відшукували цікаві призи.

Славетні місця Корсунь-Шевченківського відвідали учні 7-8 класів. Вони побували у музеї Корсунь-Шевченківської битви (колишній палац Лопухіних) та Краєзнавчому музеї. Школярі ознайомилися з історичними місцями, детальніше дізналися про перипетії Корсунь-Шевченківської битви, життя та побут українських козаків.

До парку «Київська Русь», який розташований  в селі Копачів Обухівського району Київської області, здійснили подорож учні 9-10 класів. Вони потрапили майже у минуле – на тисячу років назад у часи Володимира Великого. Учні відвідали музей дерев’яного зодчества, середньовічний музей, центр слов’янської писемності, взяли участь у різноманітних майстер-класах. Особливо сподобалася школярам презентація унікальної колекції коней кращих порід світу від княжої конюшні Стародавнього Києва.

Чекаємо подальших цікавих подорожей!