Подорож до зоопарку

DSC00103

Переможці загальношкільного конкурсу «Клас року» учні 4-Б класу відвідали міський зоопарк. Ця подорож стала можливою завдяки сприянню колишнього випускника школи, директора зоопарку Євгена Леонідовича Вана. Він надав безкоштовні квитки переможцям конкурсу «Клас року-2014» у номінації «Найзгуртованіший клас». Завдяки меценату діти мали змогу побачити тварин, які мешкають у різних куточках нашої планети. Вони із захопленням спостерігали за плазунами, рідкісними птахами, ссавцями. Учням вдалося поспостерігати за малюками котячих лемурів, трійнею ведмежат, які народилися нещодавно.

Учні 4-Б класу разом з класним керівником С.П. Остапенко приділяють велику увагу екологічній роботі та беруть активну участь у різноманітних конкурсах, проектах, подорожах, пов’язаних зі збереженням навколишнього середовища нашої планети.