Подорож до прикордонників

в куток

Учні 11-А класу (класний керівник Кононенко Т.Г.) відвідали військове містечко, що розташовано у селищі Оршанець. Старшокласники побували у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, де ознайомилися з аспектами військової служби. Екскурсія тривала в інтерактивному режимі. У центральному музеї прикордонної служби України учні, змінюючи зали, переносились в інші епохи, тисячоліття. Екскурсовод розповідав про історію створення прикордонної служби на теренах України, починаючи з давнього народу – антів та закінчуючи сьогоденням. Кожна з експозицій містила археологічні знахідки, які вражають своєю віковою різноманітністю.
Одинадцятикласники спробувати себе в ролі прикордонника: перевіряли біометричні та звичайні паспорти, навчилися відрізняти фальшиві купюри за 14-тьма головними ознаками та зуміли вправно використати спеціальне обладнання для знаходження незаконних речовин. По закінченню екскурсії кожен її учасник отримав календарик на згадку.