Подорож до Києва

20180930_121605

Учні 4А класу (класний керівник Січкар Т.П.) здійснили подорож до Києва. Зацікавившись таємницями Всесвіту, під час вивчення теми з природознавства, учні відвідали музей «Експерементаніум». Екскурсію було проведено у вигляді інтерактивної гри, учні спостерігали зародження торнадо, створили блискавку,  спричинили виверження вулкану, дослідили чорну діру і навіть зазирнули у нескінченність. Не залишили без уваги наші вихованці лазерний та дзеркальний лабіринти.
Не менш вражаючою стала екскурсія і до національного музею авіації. Учні дізналися багато нового про розвиток літакобудування, побачили не тільки перші літаки та гелікоптери, а й сучасні. Незабутні враження отримали школярі, відвідавши салони літаків та гелікоптера, адже саме під час екскурсії кожен отримав можливість посидіти в кріслах пілотів, на власні очі побачити не тільки чорний ящик, а й апаратуру, яка дає можливість його прочитати. Ну і звичайно ж зробили безліч selfie біля гелікоптерів та винищувачів, які використовували під час зйомок фільмів та серіалів.
Подорож дала поштовх для розвитку пізнавальної діяльності учнів. Клас розпочав роботу над новими проектами, які дадуть змогу не тільки застосувати отримані знання, а й розширити кругозір учнів.
Поїздка стала можлива завдяки співпраці батьків і школи, яка завжди підтримує батьківські ініціативи і вдячна їм за допомогу і розуміння.