Подарунок від Приватбанку

IMG_3851

За активну роботу у Бізнесшколі Приватбанку «Школа фінансового yспіхy» ми отримали подарунок – настінний годинник. З 1 жовтня учні нашої школи  відвідують заняття цієї школи.  На них розглядаються теми: Гроші, Банківські продкти,  Пластикові картки, Банківські професії, Ораторське мистецтво, Реклама та багато інших. Мета проекту:  привернути увагу підлітікв до банківської системи, навчити їх користватися банківськими послугами, вміти виділяти серед безлічі запропонованих варіантів найбільш привабливиі для себе. Це цікавий освітній проект, за який учні школи щиро вдячні Приватбанку.

Школа бере участь у конкурсах «Спортивні рекорди» та «Клас майбутнього». Школа-переможець конкурсу «Спортивні рекорди» отримає спортивний інвентар для уроків фізкультури, спортивну форму для шкільної команди, а конкурсу «Клас майбутнього» – обладнання інтерактивного класу школи. Для того, щоб школа отримала перемогу потрібно оформити учням безкоштовну Карту ЮНІОР до 15 грудня 2014 року у  відділенні «Дніпро» вул. Байди Вишневецького, 40.

Ми закликаємо учнів та батьків приєднатися до участі у конкурсах та оформити безкоштовні картки ЮНІОР!