Подаруй дереву колечко!

зображення

Сьогодні відбулася екологічна акція по збору вторинної сировини. Всі учні школи взяли активну участь у цій важливій для нашого суспільства справі. Вони зібрали 5 тонн 736 кг макулатури, врятувавши понад 400 дерев. Голова екологічного комітету шкільного парламенту Денис Натура розмістить інформацію про зібрану макулатуру нашими учнями на сайті Всесвітнього фонду природи, де ми візьмемо участь у акції «Подаруй дереву колечко». Найбільшу кількість макулатури зібрав 2-Б клас (класний керівник Н.А. Шевченко) – 643 кг, другими були учні 11-А класу (класний керівник У.О. Артьомова) – 460 кг, а третє місце вибороли учні 6-А класу (класний керівник І.В. Терещенко) – 410 кг.
Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити планету від поліетилену. Тому школярі долучилися до цієї важливої справи, здаючи пластикові пляшки. У зборі пластикових пляшок першими були учні 3-Б класу (класний керівник А.О. Дзюба) – 1053 пляшки, друге місце вибороли учні 11-А класу (класний керівник У.О. Артьомова) – 894 пляшки, третє місце посів 4-Б клас (класний керівник О.О. Полуніна) – 859 пляшок. Всього учнями школи було зібрано 8304 пластикові пляшки. Наша школа вже багато років бере участь у різноманітних екологічних акціях, рятуючи природу.
Екологічний комітет шкільного парламенту щиро дякує всім класам школи за активну участь у екологічній акції.