Початок передвиборчої кампанії на посаду спікера шкільного парламенту

Сьогодні розпочалася передвиборча кампанія кандидатів на посаду спікера шкільного парламенту. У цьому році претендентами на посаду спікера є: Сивачук Вікторія (7А), Степаненко Ірина (8А), Єрмолаєва Софія (9А), Когут Юлія (9Б), Івченко Ольга (9Б), Шевченко Ярослав (10Б).

Усі учні школи матимуть змогу ознайомитися з програмами претендентів у четвер, 9 вересня. Ці програми будуть розміщені в рекреації на 2 поверсі, а в п’ятницю, 10 вересня, з’являться на сайті школи. Голосування відбудеться у наступну середу, 15 вересня, на конференції шкільного парламенту. Крім того, будуть обрані заступники спікера та голови парламентських комітетів.

Шкільний парламент закликає всіх учнів школи взяти активну участь у обговоренні кандидатів та визначити свою позицію.