Підсумки виставки газет до Дня народження “Країни Пригод”

Протягом двох місяців відбувалася виставка газет, присвячена Дню народження дитячого об’єднання «Країна Пригод». Всі класи школи з 1 по 11 представили вітальні газети на виставку, де вони розповіли про діяльність класів у дитячому об’єднанні. Потрібно відмітити високий рівень  художньої майстерності, змістовності представлених газет, було використано фотографічні архіви класів, що дозволило згадати про активну участь у житті «Країни Пригод». Академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» вдячна всім класам школи за активну роботу та запрошує учнів, вчителів, гостей на святковий концерт з приводу Дня народження об’єднання, який відбудеться 22 січня 2010 року о 14. 30 у актовій залі школи.

th_07.jpg th_08.jpg th_09.jpg

th_10.jpg th_11.jpg th_12.jpg