Підсумки тижня іноземних мов

З 19 по 23 березня 2012 року в школі проходив тиждень іноземних мов.

Розпочався він виставкою газет та плакатів. Учні мали змогу ознайомитись з історією, культурою, традиціями та святами країн, мови яких вивчають.

Для учнів 5-7-х класів була проведена гра-змагання «Веселий потяг», під час якої команди презентували себе, брали участь у різноманітних змаганнях. На кожній станції вчителі оцінювали роботу команд. Переможцями стали учні 6-А класу.

Для учнів 1-х класів був проведений позакласний захід «ABC-party», який підготували вчителі англійської мови О. В. Дяченко та Д. Д. Яковенко. Свято було цікавим, яскравим та захоплюючим.

Учні 5-А, 6-А, 7-А класів переглянули фільми англійською мовою про Великобританію та Лондон. Для учнів 8-А (вчитель І. В. Карбівнича) була проведена краєзнавча вікторина, для старших класів – конференція «Water in Our Life» (вчитель О. О. Білоус), для 6-х класів – брейн-ринги (вчителі І. В Карбівнича., Ж. Ю Восколович., Ю. В. Шевченко).

На виставку учнівських проектів роботи представили  учні: початкової школи, 6-х класів, 7-А, 8-А, 9-А, 10-А та 10-Б  класів.

В рамках Дня Франкофонії вчителі французької мови О. В. Драка та А. О. Лященко провели відкриті уроки, вікторини та конкурси а для учнів та батьків 2-А класу відбулося свято абетки.

У франкомовному центрі «Альянс Франсез» відбувся конкурс поезій, в якому взяли участь, окрім наших школярів,  учні Першої міської гімназії та СШ №17.

Завершився тиждень «Пісенним вернісажем» в якому демонстрували свої таланти учні 5-11-х класів (вчитель О. Ф. Коваленко).

Тиждень іноземних мов пройшов змістовно, цікаво та корисно для всієї шкільної родини.

th_Изображение 001.jpgth_Изображение 036.jpg