Підсумки тижня іноземних мов

Розпочався тиждень виставкою газет та плакатів. Учні мали змогу ознайомитись з історією, культурою, традиціями та святами країн, мови яких вивчають у школі. На виставці учнівських зошитів та словників були представлені найкращі, охайні документи учнів. Цікавими для учнів виявилися портфоліо з англійської мови учнів 8-А класу, над якими вони працювали протягом навчального року під керівництвом вчителя Білоус О. О.

Справжній весняний настрій подарували учні початкової школи на виставці малюнків «Spring Mood» (вчитель Пилипенко С. М.). Для учнів 1-4-х класів був проведений позакласний захід «Books and Authors», який приготували учні 3-А та 4-А класів під керівництвом вчителя англійської мови Мовчан О. Б. Свято було цікавим, яскравим та захоплюючим.

Вперше для учнів школи був проведений конкурс на кращий літературний переклад. Були представлені вірші відомих англійських та американських поетів у перекладі учнів 9-х класів. Переможцями були визнані Мовчан Н., Тітова Л., Вовк А., Виждова М.

Для учнів 4-А, 5-А, 6-А класів були підготовлені фільми англійською мовою про Великобританію та Лондон, перегляд яких був організований в кабінеті інформатики.

Слід відмітити також цікаву та змістовну краєзнавчу вікторину для учнів 7-8 класів (вчитель Коваленко О. Ф.), захід «Fairy Tales in My Life» (вчителі Гудзь І. О., Дяченко О. В., Мовчан О. Б., Коваленко О. Ф.).

Особливим днем для учнів став день, коли уроки англійської мови були проведені разом із студенткою з Китаю. В 9-А та 11-А класах Далін розповідала про систему освіти в Китаї, показала презентацію свого університету, провела декілька інтерактивних вправ та майстер-клас по користуванню китайськими паличками. Учні 4-А класу разом з Далін працювали над проектом “Що я знаю про Китай”. Дітям була надана інформація про географічне положення Китаю, його клімат, символіку, столицю Пекін, Велику Китайську стіну, національний костюм. Дуже цікавою була розповідь про алфавіт, китайські ієрогліфи і знаки гороскопу. Далін була вражена подарунками, які учні підготували спеціально для неї і були виготовлені виключно власними руками.

Закінчився тиждень Днем Франкофонії. Учні під керівництвом вчителів Драки О. В., Костенко Н. П., Лященко А. О. дивилися фільми французькою мовою, зробили стенд «Перспективи для тих, хто вивчає французьку», цікаву виставку газет французькою мовою. Також була організована зустріч з представниками громадської організації «Альянс Франсез». Брейн-ринг «Що ти знаєш про Францію?» для учнів 9-А та 11-А класів під керівництвом вчителя Драки О. В. завершив програму тижня.