Підсумки проекту «Створення осередків екологічної освіти у школах України»

Із учнями початкових та середніх класів бібліотекарем школи Юлією Володимирівною Загородньою було проведено низку практичних занять на теми: «Створення власних періодичних видань», «Слово, мов палючий вогонь», «Дивосвіт моєї України», «Каталоги та картотеки бібліотеки».
Учні 7-А класу прослухали бібліотечний урок «Реклама у нашому житті».
Школярі активно долучаються до творчої роботи, розвивають творчі здібності.
У бібліотеці діють шість творчих груп, які працюють над виготовленням, систематизуванням та випуском періодичних видань. Кожен бажаючий може взяти у бібліотеці журнали створені учнями школи. Зараз їх налічується п’ять: «Танк», «Пригоди», «Веселі звірятка», «Winx» і «Чомучки». Школярі пишуть вірші, оповідання, казки, легенди, займаються добором цікавих картинок, проектують саморобки.
Практичні бібліотечні уроки та створення видань розвивають у дітей талант до малювання, логічне мислення та любов до книги.
У шкільній бібліотеці планується проведення загальношкільного свята для учнів початкової школи «Посвята в читачі». Тож запрошуємо школярів до продовження плідної співпраці у бібліотеці.

th_1.JPG.jpgth_2.JPG.jpgth_3.JPG.jpgth_4.JPG.jpgth_5.JPG.jpgth_6.JPG.jpg