Підсумки обласних конкурсів читців

Підбито підсумки обласних конкурсів читців, які проводились за сприянням Черкаського обласного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка і департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому.
Учень 9-А класу Павло Коробко (художній керівник І. О. Коркішко) здобув перемогу в конкурсі «Шевченко в серці моєму», а учень 6-Б класу Артем Олійник (вчитель О. М. Туник) посів перше місце у конкурсі «Зоря Василя Симоненка зійшла над Черкащиною». Павло декламував вірш Т. Г. Шевченка «Нащо мені женитися?», а Артем байку В. Симоненка «Лев ім’я змінив».
Журі відмітило високий рівень акторської майстерності, вміння донести слово поетів до глядачів. Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Павла Коробка, Артема Олійника а також їхніх художніх керівників Ігоря Олексійовича Коркішка та Олену Михайлівну Туник з перемогою та бажають подальших успіхів у художньо-естетичних конкурсах.

th_06.jpg