Підсумки навчальних досягнень за 2011-2012 навчальний рік

Підведено підсумки навчальних досягнень учнів за 2011-2012 навчальний рік. На високому рівні закінчили школу 35 учні. Це: Постоленко Олександр (2А), Лук’яненко Іван, Соломаха Софія (2Б), Ільїна Поліна, Кузьміна Вікторія (2В), Коваль Олена, Негрій Анастасія, Франко Анастасія, Іноземець Анна (3А), Сергєєва Марія, Апостолов Олександр, Ткаченко Віталій, Шевченко Лілія (3Б), Руденко Станіслав, Соломаха Вікторія (4А), Казновський Євген, Фещенко Злата, Козловський Деніс (4Б), Вовк Ірина, Матюшенко Наталія (5А), Білоус Ольга, Циганник Єлизавета (5Б), Фомічов Андрій, Кізко Віталій, Олійник Артем, Демченко Анастасія (6Б), Підчасюк Дар’я, Талалаєвька Марія (7А), Сивачук Вікторія (8А), Могильна Наталія, Степаненко Ірина (9А), Ковтун Богдан, Когут Юлія, Мурза Крістіна, Чубса Лілія (10Б). Всі вони нагороджені похвальними листами.

У початковій школі найвищій індекс успішноті у 3А класі (класовод Дзюба А. О.) – 9, 2. У середній школі – 9А (класний керівник Коваленко О. Ф.) – 8, 6 та у 5А класі (класний керівник Дяченко О. В.) – 8, 5, у старшій школі 11 А клас (класний керівник Карбівнича І. В.) – 9, 8 бали. Середній бал навчальних досягнень по школі – 8, 25.

Закінчився навчальний рік та прийшла весела пора літніх канікул. Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, вчителі бажають дітям добре відпочити на літніх канікулах  та з новими силами оволодівати міцними знаннями!

1.JPG.jpg2.JPG.jpg3.JPG.jpg4.JPG.jpg