Підсумки навчальних досягнень за 2010-2011 навчальний рік

Підведено підсумки навчальних досягнень учнів за 2010-2011 навчальний рік. На високому рівні закінчили школу 24 учні. Це: Коваль Олена, Негрій Анастасія, Франко Анастасія (2А), Сергєєва Марія, Тищенко Олександр, Ткаченко Віталій, Шевченко Лілія (2Б), Руденко станіслав (3А), Казновський Євген, Фещенко Злата (3Б), Вовк Ірина, Матюшенко Наталія (4А), Білоус Ольга (4Б), Фомічов андрій (5Б), Підчасюк Дар’я, Талалаєвька Марія, Чеберяк Анастасія (6А), Фомічов Олексій, Сивачук Вікторія (7А), Виноградова Анастасія, Могильна Наталія, Степаненко Ірина (8А), Гиріч Роман (8Б), Новікова Вікторія (10А). Всі вони нагороджені похвальними листами.

У початковій школі найвищій індекс успішноті у 2А класі (класовод Дзюба А. О.) – 9, 23 та 2Б (класовод Могильна Т. М.) – 9, 09. У середній школі – 8А (класний керівник Коваленко О. Ф.) – 8, 25 та у 6А класі (класний керівник Артьомова У. О.) – 8, 01, у старшій школі 10 А клас (класний керівник Бряник І. В.) – 8, 5 бали та 9Б клас (класний керівник Чубса С. М.) – 8, 33. Середній бал навчальних досягнень по школі – 7, 8.

Закінчився навчальний рік та прийшла весела пора літніх канікул. Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, вчителі бажають дітям добре відпочити на літніх канікулах  та з новими силами оволодівати міцними знаннями!

02.JPG.jpg