Підсумки фінального етапу VI Міжнародної олімпіади з основ наук

Вже відомі результати фінального етапу VI Міжнародної олімпіади з основ наук. В цьому навчальному році участь команд з України відбувалась за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду „Паросток” Національного еколого-натуралістичного  центру учнівської молоді міністерства освіти і науки України. Разом з учнями нашої школи в фінальному етапі брали участь школярі з Черкаської гімназії №9.

Традиційно олімпіада проводиться з 11 навчальних предметах, а цього року спеціально для учасників з України були розроблені завдання з української мови, української літератури та історії України. Конкурсні завдання одночасно 7 квітня 2010 року виконували учні з 8 країн: Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Таджикистан, Турція, Чеська Республіка, Німеччина.

38 учнів м. Черкаси спробували свої знання з англійської та французької мови, української мови та російської мови, математики та біології.

Найкращі роботи учнів оцінювались двома рівнями:

- середній рівень (30-59 балів) – Прем’єр Ліга

- високий рівень (60-100 балів) – Вища Ліга

Результати фінального етапу VI Міжнародної олімпіади з основ наук учнів нашої школи:

ВИЩА ЛІГА

Українська мова

1. Сивачук Вікторія, 6-А, – Срібна медаль, диплом за Друге місце, значок, сувенір

Французька  мова

1. Негрій Владислав, 8-А, – Бронзова медаль, диплом за Третє місце, значок, сувенір

2. Ферлій Євгенія, 6-А, – диплом учасника, значок, сувенір

Англійська мова

1. Селіванова Марія, 8-А, – диплом І ступеню, значок, сувенір

2. Білоус Анастасія, 7-Б, – диплом І ступеню, значок, сувенір

3. Підчасюк Дар’я, 5-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

4. Носенко Олександр, 6-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

5. Смирнова Катерина, 7-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

6. Негрій Владислав, 8-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

7. Семенко Богдан, 8-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

8. Єрмолаєва Софія, 8-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

9. Карабань Денис, 8-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

10. Феденко Олександр, 8-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

11. Фомічов Олексій, 6-А, – диплом ІІІ ступеню, значок, сувенір

12. Віноградова Анастасія, 7-А, – диплом ІІІ ступеню, значок, сувенір

13. Могильна Наталя, 7-А, – диплом учасника, значок, сувенір

ПРЕМ’ЄР ЛІГА

Англійська мова

1. Хабарова Наталя, 7-А, – диплом І ступеню, значок, сувенір

2. Коробко Павло, 7-А, – диплом ІІ ступеню, значок, сувенір

3. Степаненко Ірина, 7-А, – диплом ІІІ ступеню, значок, сувенір

4. Хоменко Анастасія, 7-А, – диплом ІІІ ступеню, значок, сувенір

5. Безкоровайний Михайло, 5-А, – диплом ІІІ ступеню, значок, сувенір

6. Бежинець Юрій, 5-Б, – диплом ІІІ ступеню, значок, сувенір

7. Кузебний Данило, 5-Б, – диплом учасника, значок, сувенір

8. Нудненько Мілена, 8-А, – диплом учасника, значок, сувенір

9. Шваля Владислав, 8-А, – диплом учасника, значок, сувенір

Українська мова

1. Литвиненко Юлія, 6-А, – диплом учасника, значок, сувенір

Математика

1. Носенко Олександр, 6-А, – диплом учасника, значок, сувенір

Біологія

1. Сахно Аліса, 6-А, – диплом учасника, значок, сувенір

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!