Тиждень іноземних мов

лого

Учні школи взяли активну участь у низці заходів тижня іноземних мов, який проходив з 21 по 26 березня.

З метою  впровадження нових форм роботи з обдарованою молоддю, підвищення культури міжнародного спілкування, заохочення учнів до вивчення іноземних мов у школі був проведений тиждень іноземних мов.

Під час тижня іноземних мов відбулися різноманітні заходи, об’єднані темою «Україна – моя батьківщина». Учні 5-11-х класів виготовили стінні газети, де представили різноманітну пізнавальну інформацію про Україну англійською, французькою та німецькою мовами.

Літературно-музична композиція «Моя Україна» урочисто розпочала предметний тиждень. Учні читали вірші Тараса Шевченка у перекладі на німецьку, французьку та англійську мови, співали українські пісні у перекладі на іноземні мови, 8-А клас представив інсценізацію української народної казки «Миші та коти» французькою мовою, а танцювальний колектив 6-А класу порадував глядачів запальним шотландським танком.

Для учнів 10-11-х класів був підготовлений для перегляду та обговорення фільм «Ukraine»,   учні 3-4-х класів взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Merry Train», а учні 1-6-х класів переглянули виставу лялькового театру «За мотивами народних казок», підготовлену учнями 5-Б класу. Інтелектуали-мовознавці 6-9-х класів протягом тижня змогли проявити себе, взявши участь у різноманітних іграх та квестах, підготовлених вчителями іноземних мов. Протягом тижня тривала виставка поробок учнів, присвячених Україні.

На виставці-ярмарку національних страв учні презентували блюда української кухні різними мовами. Кошти, виручені від продажу смаколиків у сумі 466 гривень, було передано учнівському колективу спеціального 2-В класу.

В рамках Тижня Франкофонії в Черкасах вчителі французької мови Драка О. В. та Мазур О.Є. зі своїми учнями мали змогу відвідати виставку творчості Артура РЕМБО та переглянути фільм  «Rien à déclarer» Дені Буна у франкомовному центрі «Альянс Франсез».

Заходи були цікавими, яскравими та захоплюючими.