Шкільна майстерня сталого розвитку. Ціль 12.

E_SDG_Icons-12

Шкільна родина завзято та наполегливо робить впевнені кроки по збереженню навколишнього середовища нашої планети. Проект: «Шкільна Майстерня Сталого Розвитку» є логічним продовженням багаторічного плідного досвіду громади школи у екологічному вихованні та освіті для сталого розвитку. В межах проекту відбувається велика кількість різноманітних активностей у формальній та неформальній екологічній освіті та освіті для сталого розвитку. Вже традиційно та масштабно проходять акції «Подаруй дереву колечко» та «Очистимо місто від поліетилену» під гаслом «Сортує сміття кожна родина – до сталого розвитку йде Україна!». У кожному класі були встановлені нові контейнери для збору паперових відходів. Всього було зібрано 9 тон 37 кг макулатури, що врятувало понад 740 дерев. За підсумками року у зборі макулатури «Подаруй дереву колечко»  перше місце виборов 2-А клас (класний керівник Дзюба А.О.) – 1564 кг, друге місце посів 5-Б клас (класний керівник Артьомова У.О.) – 898 кг, третє місце вибороли учні 1-І класу (класний керівник Шевченко Н.А.) – 793 кг.
Загальна кількісті зданих пластикових пляшок – 13217 штук.
Переможцями у зборі пластикових пляшок «Очистимо місто від поліетилену» стали: перше місце – 6-Б клас (класний керівник Задиранов О.Б.) – 1520 пляшок, друге місце розділили – 5-Б клас (класний керівник Артьомова У.О.) та 2-В (класний керівник Могильна Т.М.) по 1385 пляшок, третє місце – 11-А клас (класний керівник Кононенко Т.Г.) – 1020 пляшок. Екологічний комітет шкільного парламенту дякує всім небайдужім за активну участь у зборі макулатури та пластикових пляшок. Сподіваємося, що в наступному році шкільна родина продовжить плідну роботу в цьому важливому для збереження навколишнього середовища напрямку.