Підсумки екологічних акцій за рік

макулатура

Підбито підсумки екологічних акцій по збору макулатури та пластикових пляшок за рік. У зборі макулатури «Подаруй дереву колечко» перше місце виборов 4-Б клас (класний керівник  Шевченко Н.А.) – 1211 кг, друге місце посів 1-А клас (класний керівник Дзюба А.О.) – 831 кг, третє місце вибороли учні 1-В класу (класний керівник Могильна Т.М.) – 690 кг.
Переможцями у зборі пластикових пляшок «Очистемо місто від поліетилену» стали: перше місце – 5-Б клас (класний керівник Задиранов О.Б.) – 2960 пляшок, друге місце – 9-Б клас (класний керівник Сотуленко О.Ю.) – 1451 пляшка, третє місце – 4-Б клас (класний керівник Шевченко Н.А.) – 1054 пляшки.
Екологічний комітет шкільного парламенту дякує всім учням школи за активну участь у зборі макулатури та пластикових пляшок. Зазначимо, що збираючи вторинну сировину ми зберігаємо природне середовище нашої планети.