Підсумки екологічних акцій за рік

мак

Підбито підсумки екологічних акцій по збору макулатури та пластикових пляшок за рік. У зборі макулатури «Подаруй дереву колечко» перше місце виборов 3-Б клас (класний керівник  Шевченко Н.А.) – 937 кг, друге місце посів 7-А клас (класний керівник Терещенко І.В.)– 558 кг, третє місце вибороли учні 1-Б класу (класний керівник Осадча І.В.) – 533 кг.

Переможцями екологічної акції по збору пластикових пляшок «Очистимо місто від поліетилену» стали: перше місце – 4-Б клас (класний керівник Дзюба А.О.) – 2554 пляшки, друге місце – 3-Б клас (класний керівник Шевченко Н.А.) – 914 пляшок, третє місце – 8-Б клас (класний керівник Сотуленко О.Ю.) – 838 пляшок.

Екологічний комітет шкільного парламенту дякує всім учням школи за активну участь у зборі макулатури та пластикових пляшок. Зазначимо, що збираючи вторинну сировину ми зберігаємо природне середовище нашої планети.