Перші перемоги

IMG_6244

Марія Талалаєвська та Євгеній Кір’ян  отримали грамоти і грошові премії від Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.   Їх урочисто вручили міський голова С.О. Одарич та директор Департаменту освіти та гуманітарної політики М.Л Бакланова на святі «Перші перемоги», яке відбулося у актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості. В цьому році Марія і Євгеній  вибороли ІІІ місця на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Марія захистила роботу «Адаптація дітей з особливими потребами до навчання у школі», а Євгеній – «Термомодернізація будівлі школи як реальний шлях зменшення карбонового сліду та споживання природного газу». Подяки та грошові премії отримали і наукові керівники переможців: вчителі біології та екології Л.В. Довгаль, С.М. Чубса та практичний психолог С.М. Харитонова.

Бажаємо нашим переможцям нових успіхів та злетів! Євгенію зичимо вдалої вступної кампанії! Марії ж бажаємо далі прославляти нашу школу в науковому світі! Педагогам бажаємо талановитих учнів та нових успіхів у нелегкій справі – розвиткові обдарованої молоді нашої школи, міста, нашої держави!