Перші кроки дистанційної самоосвіти вчителів

ресурси

Настає такий критичний момент, від якого вчитель уже не може працювати без сучасних технологій. Він починає використовувати різноманітні сервіси не лише задля полегшення своєї роботи, а й для комунікації з колегами, учнями, батьками, суспільством. Так і вчителі нашої школи не стоять осторонь, а вдосконалюють свою педагогічну майстерність.
Протягом 2017 року вчителі школи успішно завершили навчання за дистанційними курсами, де мали можливість вдосконалити свою інформаційно-комунікаційну компетентність. :
-         «Сервіси Google» у професійній діяльності вчителя (Січкар Т.П., Остапенко С.П., Артьомова У.О., Діденко А.О.,Плахотня Г.Л., Терещенко І.В., Заніздра Л.І., Полуніна О.О., Драка О.В., Могильна Т.М., Гончаренко І.А.).
-         «Додатки Google» у професійній діяльності викладача навчального закладу(Січкар Т.П., А.О.,Плахотня Г.Л., Полуніна О.О., Гончаренко І.А.).
-         «Вивчаємо Classroom» ( Діденко А.О., Задиранов О.Б., Пруденко В.В.)
-         майстер –клас « Створення інтерактивних робочих аркушів»( Задиранов О.Б., Коломієць Л.М., Кононенко Т.Г.)
-          Школа відповідального вчительства «Подолання цифрового розриву»( Кононенко Т.Г., Артьомова У.О., Будавіцька С.В., Остапенко С.П., Могильна Т.М.,  Сатанівська І.В., Григоренко М.О.). Вчитель Молодичук Г.П. взяла участь у майстер-класах «Відео презентації Moovly», «Поживлюємо презентації – магія скрайбінга», «Сучасні інтерактивні презентації. Prezi»,  які проводила Дистанційна Академія ВГ «Основа».
Крім того вчителі школи займалися своїм саморозвитком та самоосвітою на освітній платформі ВУМonline  та пройшли курси «Вступ до медіації», «Креативне мислення», «Критичне мислення», «Стратегічне мислення»( Остапенко С.П., Артьомова У.О., Будавіцька С.В., Клименко О.І., Довгаль Л.В., Сіденко Л.М., Плахотня Г.Л., Кононенко Т.Г., Засядько Л.В., Дзюба ЛА.О., Восколович Ж.Ю., Войцеховська О.В., Гончаренко І.А.,Заніздра Л.І., Полуніна О.О., Коломієць Л.М., Задиранов О.Б., Савєльєва М.І.,Осадча І.В.).
За наполегливу працю всі учасники отримали відповідні сертифікати.