Перше засідання академічної ради

Сьогодні відбулося перше засідання академічної ради дитячого об’єднання “Країна Пригод”, на якому було вирішено провести конференцію об’єднання у середу, 8 вересня, у актовій залі та запросити учнів, які є членами координаційної та академічної ради, старост класв, а також учнів 5-х класів. Академічна рада затвердила кандидатури нових академіків, які будуть інавгурувані на конференції “Країни Пригод”.

th_003.jpgth_001.jpgth_004.jpg

В цьому році кожний академік дитячого об’єднання “Країна Пригод” отримає не тільки диплом-підтвердження, а ще й буклет, що розповідає про діяльність об’єднання та академічної ради.

Академіки дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають всіх учнів, вчителів, батьків з початком нового навчального року та бажають творчих успіхів та нових перемог.

Анастасія Білоус, Ольга Івченко, Богдан Ковтун, Юлія Когут,Павло Коробко, Ігор Круглов, Вікторія Макаренко, Крістіна Мурза, Людмила Олійник, Владислава Слабошпицька, Дмитро Харченко, Микита Черкасов, Ольга Шиян