Перемоги у міських конкурсах

Підбито підсумки міських конкурсів: «Юних математиків» серед учнів 5-х класів та «Юних знавці природи» серед учнів 3-х класів. За його підсумками учень 5-А класу Ярослав Сисой (вчитель Л. В. Засядько) посів третє місце у конкурсі «Юних математиків», а учень 3-Б класу Нікіта Товстопят (вчитель Т. М. Могильна) став третім у конкурсі «Юних знавців природи».

В цьому році вже три наших учні стали переможцями міських навчальних конкурсів, що проводились серед 3-5 класів.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні та вчителі щиро вітають Ярослава Сисоя, Нікіту Товстопята та їх вчителів Ларису Вікторівну Засядько та Тетяну Миколаївну Могильну з перемогою та бажають нових досягнень.

th_large_Изображение.jpgth_large_Изображение 001.jpg