Перемоги, перемоги…

1

Учні нашої школи продовжують здобувати призові місця у заходах різного рівня. У міських змаганнях із сучасних танців Ірина Шостак (6-Б) виборола І місце у номінації «Вільний стиль» та ІІІ місце у номінації «Латин-біт-дует». Її однокласниця Анастасія Ведмеденко у цих змаганнях була другою у номінації «Вільний стиль». Учениця 4-А класу Аліна Громова виборола І місце у новорічному танцювальному фестивалі «Зірки престижу – 2013». Однокласник Аліни – Сергій Куценко посів ІІ місце у ІІІ кубку області з Шорінзірю кенкокан карате до, Косікі карате до, Шорінзірю Кен Сен Кай карате до ката, куміте. У регіональних змаганнях кубку України з кікбоксингу серед молоді «ВАКО» І місце виборов учень 4-В класу Олександр Черненко у розділі «лоу-кік».
Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Ірину Шостак, Анастасію Ведмеденко, Аліну Громову, Сергія Куценка та Олександра Черненка з перемогами та бажають подальших успіхів у спорті, танцях та навчанні.