Перемога у Всеукраїнському Параді вишиванок-2013

Изображение 021

В залі засідань Черкаської міської ради відбулось нагородження учасників Всеукраїнського Параду вишиванок-2013 від міста Черкаси.

22 жовтня в приміщенні Черкаської міської ради Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Беззубенко та голова громадської організації «Столичні Ініціативи» Ігорь Добруцький підписали меморандум про співпрацю у проведенні всеукраїнського проекту «Парад вишиванок», в рамках якого проходять фестивалі «Святого Миколая», «Писанковий рай», хода у вишиванках на День Незалежності у Києві та інші.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова, яка очолювала делегацію міста на Параді вишиванок-2013, висловила щиру подяку всім його учасникам та сподівання на активну участь у проекті й наступного року.

У 2013 році за участь у фестивалі «Писанковий рай» наше місто отримало 500 кущів троянд та диплом за перемогу у номінації «Найкраща презентація міста».

А в проекті «Парад Вишиванок-2013» у номінації «Найкращий голос України» Черкаси вибороли перше місце. Це була учениця 11-А класу нашої школи Анастасія Білоус, яка й була нагороджена під час цієї зустрічі дипломом за І місце у конкурсі «Акапельне виконання української пісні» та грошовою премією.

Також грамотами були нагороджені всі учасники Всеукраїнського Параду вишиванок-2013 від міста Черкаси.

Ігор Добруцький закликав усіх присутніх об’єднатися, бути небайдужими до того, як всі ми живемо і як будемо жити. Адже, об’єднавши наші зусилля, ми зробимо так, що про культурні надбання України заговорить весь світ.

th_IMG_0421.jpgth_настя.jpgth_IMG_0418.jpg