Перемога у обласному конкурсі читців

Павло Коробко, Іван Вовчок та Денис Кулик, учні 8-А класу нашої школи вибороли перемогу у обласному фестивалі-конкурсі “Зоря Василя Симоненка зійшла над Черкащиною” у номінації “Інсценізація”. Це стало їх черговою перемогою. Павло, Іван та Денис продемонстрували високу акторську майстерність, вміння донести до глядачів слово поета.

Конкурс проходив у бібліотеці імені Лесі Українки на ньому було представлено 24 роботи різних поетичних жанрів учнівськими колективами нашої області. Після його закінчення учні та їх керівники відвідали редакцію газети “Черкаський край” та музейну кімнату Василя Симоненка, поклали квіти до його пам’ятника.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають Павла Коробка, Івана Вовчка та Дениса Кулика, а також їх керівників Коркішка Ігоря Олексійовича та Барсукову Ларису Михайлівну з перемогою та бажають подальших гучних перемог.

Перебіг подій обласного фестивалю-конкурсу “Зоря Василя Симоненка зійшла над Черкащиною” всі бажаючі можуть побачити на каналі “Рось” у неділю 20 лютого о 18. 40.

th_04.JPG.jpg