Перемога у міському конкурсі «Екологічна казка»

У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте нагородження учасників та переможців другого міського конкурсу “Екологічна казка”.

Конкурс був ініційований і проведений спільними зусиллями КП “Черкасиводоканал”, Центром дитячої та юнацької творчості та всеукраїнською дитячою газетою “Новачок”.

Наші школярі підійшли до завдання творчо, представивши свої роботи. За підсумками журі перемогу отримали учні 3-Б класу Марія Сєргеєва, Нікіта Товстопят та Лілія Шевченко (класовод Т. М. Могильна). Учні отримали призи та грамоти від представників всеукраїнської дитячої газети “Новачок” та Центру дитячої та юнацької творчості.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Марію Сєргеєву, Нікіту Товстопята, Лілію Шевченко та їх класовода Тетяну Миколаївну Могильну з перемогою та бажають подальших успіхів у екологічній творчості.

th_Изображение 061.jpgth_Изображение 065.jpgth_Изображение 063.jpg