Перемога у змаганнях із шахів

у_куток

На виконання комплексних заходів були проведені змагання з шахів серед школярів загальноосвітніх закладів міста.

Нашу школу представляла команда у складі Базилевої Анастасії (11-Б клас), Карповича Олександра (10-А клас), Мурачова Владислава (6-А клас) та Стародуб Людмили (5-Б клас) під керівництвом вчителя фізичної культури Лизуненка О.В. У загальному заліку наша команда посіла V місце, а в індивідуальній грі Карпович Олександр посів ІІ місце.

Шахи мають велике значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити. Оскільки у грі в шахи виявляються особливості людської особистості, їх використовують як модель для наукових досліджень у психології та педагогіці. Їх також використовують для моделювання систем штучного інтелекту.

Тож, вітаємо наших гравців та бажаємо їм перемогти також у змаганнях із шашок.

chess